İnternetten Güvenli Alışveriş— Mobiliarts

İnternetten Güvenli Alışveriş

 

COVID-19 salgını ile birçok alışkanlığımız değişti. Değişen alışkanlıklarımızdan biri de alışverişe olan yaklaşımımız. Teması minimuma indirmek için bir çoğumuz bu dönemde internet alışverişlerini tercih etmeye başladı. Günümüzde e-ticaret siteleri üzerinden araba dahil olmak üzere her ihtiyacımızı güvenle satın alabiliyoruz. Bu süreçte internetten güvenle alışveriş yapabilmek için dikkat etmemiz gereken bazı hususları sizin için sıraladık.

 

SSL Sertifikasına Dikkat Edin

 

Bir e-ticaret sitesinde linkin https:// ile başlaması sitenin SSL sertifikasına sahip olduğunu gösterir. SSL sertifikasına sahip olan sitelerde tüm bilgiler şifrelenmekte ve kullanıcıların güvenliğini sağlamaktadır. Sitenin SSL sertifikasına sahip olduğunu linkin başında yer alan kilit görselinden de anlayabilirsiniz.

 

Güvenli Ödeme Yöntemi

 

E-ticaret sitesilerinde güvenli ödeme yapabilmek için bankalar, İyzico, BKM gibi güvenliği kanıtlanmış ödeme seçenekleri kullanıması gerekiyor. Bankalar veya ödeme kuruluşaları ile çalışamayan e-ticaret siteleri risk teşkil etmektedir.

 

 

Güvenilir E-ticaret Siteleri

 

Bir e-ticaret sitesinin güvenli olduğunu anlama için sitenin Mesafeli Satış Sözleşmesini okuyabilirsiniz. Ayrıca Gizlilik Politikası, Teslimat ve İade Politikasını okumaka internetten yapacağınız alışverişlerde güvenli olmanızı sağlayacaktır.

 

 

Kaliteli mobilyaları uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimizle buluşturan mobiliarts.com ailesi olarak güvenliğinizi çok önemsiyoruz. SSL sertifikalı e-ticaret sitemizde tüm bilgileriniz şifrelenmiş olarak korunuyor.

 

Güvenli ödeme gerçekleştirebilmeniz için İyzico ile çalışıyoruz. Ödeme aşamasında paylaştığınız kart bilgileriniz tarafımıza ulaşmıyor. Teslimat ve iade koşulları, Gizlilik Politikası ve Mesafeli Satış Sözleşmemizi sitemizde anasayfada paylaşıyoruz.

 

İnternet alışverişinin avantajlarından faydalanarak showroom maliyetlerinden arındırılmış fiyatlarımızla İstanbul - Ümraniye’de ki atölyemizde sizin için kaliteli mobilyalar üretmeye devam ediyoruz. Dileyen müşterilerimizi Atölyemizde ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Önceki yazı Pandemi Sürecinin Mobilya Tasarımına Etkileri
Sonraki yazı 2021 Mobilya Trendleri

Yorum bırak

Yorumlar onaydan sonra görüntülenebilecektir

* Zorunlu alanlar